Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony www Łódź, szukam

strony www Łódź, szukam

Zajmuje się ktoś stronami www w Łodzi i ma w tym duże doświadczenie? Chce stronę wizytówkę, czyli coś, co będzie proste, ale jednocześnie bardzo dobrze wykonane.

ewu1u01

Posty: 1

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali idealnie. Niezmiernie dobrze podchodzili do wymagań, które ma klient. To bardzo ważne, albowiem wtedy można wprowadzić również swoje pomysły. Jeżeli są dobre to graficy to bardzo prędko podchwytują i tworzą od nowa.

Grabow12

Posty: 2

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich niezmiernie idealne opinie, natomiast sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty skorzystać.

Hhhhhh1

Posty: 17

 
Jeżeli to ma być jakaś prosta strona www to można to zrobić samemu. Jeżeli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować na własną rękę robić.

bobobo23

Posty: 11

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wtedy można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

Grabow12

Posty: 3

 
Jest dużo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się bardziej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

tadeuszek66

Posty: 4