Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pompka manualna do pojemników próżniowych, poszukuję !

pompka manualna do pojemników próżniowych, poszukuję !

Korzystacie może ze zgrzewarek próżniowych? Chcę taką kupić, ale nie za bardzo wiem, jaki model wybrać dla siebie? Na co powinnam zwracać uwagę?

dobres34

Posty: 1

 
Ofert jest dużo. Wystarczy znaleźć trochę czasu na to, aby to wszystko sprawdzić, a na pewno będziemy zadowoleni. Kierujemy się ceną, jakością i tym, co tylko chcemy. Każdy z nas ma inne wymagania.

namok

Posty: 3

 
Duży wybór pojemników próżniowych można znaleźć w sklepie https://seeyoo.pl/produkty/pojemniki-prozniowe.html. Mamy kilka rozmiarów, dlatego łatwo można będzie dopasować coś dla siebie. Korzystam z tej oferty od dawna i polecam innym.

esdoen1

Posty: 29

 
My mamy pompkę manualną do pojemników próżniowych, ale są w sprzedaży tęż elektryczne. Są znacznie droższe, dlatego my akurat wybraliśmy ten model. Jest wystarczający.

Klarka4545

Posty: 6

 
Tańsze rozwiązanie to zgrzewarka próżniowa i folia. Jedno i drugie można bez problemów zamówić w sklepie internetowym. Zgrzewarka winna być najlepszej klasy, bo wtedy wiemy, że na pewno wszystko będzie tak jak trzeba i że żywność, która się tam znajdzie będzie bezpieczna i o dużo dłużej wytrzyma.

labuh

Posty: 5

 
Odkąd stosuje próżniowe pakowanie marnuje się o wiele mniej żywności. Wam też to polecam, bo naprawdę się opłaca. Koszty poniesione na pojemniki szybko się zwracają.

Ycomojo

Posty: 2