Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Spływy Tanew, kto ??

Spływy Tanew, kto ??

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to odpowiednie miejsce na spływ dla osób, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia?

tomalix

Posty: 11

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać wielkiej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na jakim bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli faktycznie prędko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

dertusew

Posty: 18

 
Bez wątpienia warto posiadać umiejętność pływania na kajakach lecz jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz albowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Ron

Posty: 17

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

kerad17

Posty: 20

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

amrmas22

Posty: 11

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i bardzo Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo świetnej zabawy.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Niewątpliwie, że na każdym spływie kajakowym dostoisz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz zdobyć należyte przeszkolenie aby sobie poradzić.

gra88

Posty: 11

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak faktycznie w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

007-niunia

Posty: 10