Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

zajęcia dodatkowe angielski szkoła podstawowa w Krakowie, szukam

zajęcia dodatkowe angielski szkoła podstawowa w Krakowie, szukam

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to rzeczywiście fachowo?

michalikkk

Posty: 1

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

Hunka

Posty: 10

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

Grabow12

Posty: 3

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dziś jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale mnóstwo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o dużo łatwiej.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, dlatego nie boją się nawet bardzo trudnych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

aliobiom

Posty: 2

 
Angielski otwiera obecnie drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to na nieszczęście, natomiast mamy poważne kłopoty. Należałoby, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

pawel253

Posty: 3

 
Nie za niezmiernie wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy zwyczajne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, natomiast na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś wiecej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

micko

Posty: 2

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Grabow12

Posty: 3

 
Według nie im szybciej dzieci zaczną się uczyć języka angielskiego tym będzie lepiej. Na pewno język angielski w przedszkolu w Krakowie to niezmiernie dobry pomysł.

Yuri20

Posty: 9