Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Elumino56

Posty: 8

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę faktycznie wybornych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, niemniej jednak pomogli :D To dobry gabinet, gdzie faktycznie zapewniają pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

roudee

Posty: 16

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Mnóstwo słyszy się dzisiaj na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

tigra32

Posty: 9

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

raptofil

Posty: 29

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

Anjinsaan

Posty: 21

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i zbadać ofertę. To znakomite miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

pawel253

Posty: 8

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi cudownie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się bez wątpienia pilnować z jedzeniem itp. :D

alejaja

Posty: 15