Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

podolog Warszawa, poleci ktoś ?

podolog Warszawa, poleci ktoś ?

Nie wiem czy to grzybica czy modzele, bo nie niezmiernie się na tym znam. Jeśli znacie jakiegoś specjalistę, który będzie w stanie mi pomóc to dajcie mi znać. Czekam na odpowiedzi.

roudee

Posty: 1

 
Dawniej ludzie nie mieli takiego dostępu do specjalistów, dlatego odciski usuwali sobie sami. Pamiętam jak rodzice odmaczali stopy i wycinali sobie odciski żyletką. Dzisiaj sam bym się na coś takiego nie zdecydował. Wolę oddać swoje stopy komuś z doświadczeniem.

Kidi

Posty: 2

 
Można dzisiaj w łatwy sposób odnaleźć specjalistów, którzy niezmiernie chętnie nam pomogą. To nie kosztuje dużo, a nawet można iść na NFZ. Sam nigdy nie robię nic ze stopami, bo boję się, iż pogorszę tylko swoją sytuację. Znajomy po wycinaniu na własną rękę odcisków miał poważne problemy z poruszaniem się i ja tego nie chce.

Antekkk

Posty: 5

 
Grzybica stóp jest straszna. Mój tata to przerabiał i musiał się przez długi czas leczyć. Trzeba uważać zwłaszcza jak się idzie na basen żeby nie wrócić z grzybicą stóp.

Warussior

Posty: 5

 
Grzybice stóp ma dużo ludzi, ale nawet o tym nie wiedzą. To jest wielki kłopot, albowiem potem zarażają innym. Dopiero jak przeniesie się na paznokcie to widać, iż kłopot jest faktycznie niesłychanie duży i iż trzeba sobie z tym szybko poradzić. Wizyta u podologa jest najlepsza.

pawel253

Posty: 2

 
Z tego, co mi znajoma mówiła do warto wybrać podologa w Warszawie https://podogabinet.pl. Dobrze działają i szybko wykonują najważniejsze dla nas zabiegi.

labuh

Posty: 3

 
Pamiętam stare czasy jak ludzie mieli poważne problemy z odciskami. Wtedy nie było pomoc specjalistów, którzy delikatnie i bardzo skutecznie byliby w stanie to wszystko, co potrzebne usunąć. Dzisiaj mamy naprawdę bardzo dużo szczęścia i trzeba się z tego cieszyć.

micko

Posty: 3

 
U mnie była potrzebna rekonstrukcja paznokcia i podolog dał sobie z tym bardzo dobrze radę. Nie widzę potrzeby żeby męczyć się i nie chodzić do specjalistów.

Klarka34

Posty: 12

 
Jeśli ma się zrogowacenia to można sobie we własnym zakresie coś ze stopami robić. Jeśli to modzele albo odciski to tylko wizyta w gabinecie podologicznym w Warszawie jest w stanie nam pomóc. Pod okiem kogoś, kto ma niezwykle duże doświadczenie zrobimy zabiegi.

edyta123

Posty: 12