Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

usługi bhp katowice, jaka firma ?

usługi bhp katowice, jaka firma ?

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, albowiem mam kilku pracowników, którym się zbliża termin obycia szkolenia, natomiast nie wiem gdzie tego szukać?

Hunka

Posty: 5

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście potem to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

xtigerx

Posty: 2

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

djramu

Posty: 17

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w wypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Osobiście mamy podejście niezwykle profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Dosti

Posty: 6

 
Dokładnie, trzeba dbać o własne stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, iż włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są planowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to rzeczywiście niezwykle uważnie.

Hihi_WWW

Posty: 3